KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Abdurrahman Yerlikaya Kız İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisemizde "Öğretmenler Odası" Buluşması

Abdurrahman Yerlikaya Kız İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisemizde

Abdurrahman Yerlikaya Kız İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisemizde öğretmenler odasında okul idarecileri ve öğretmenler ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU "Gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geliyoruz , öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz . Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu vesile ile öğrencilerimize büyük hayaller kurdurup büyük hedefler belirleyelim. Neden bir bilim adamı , bir akademisyen , bir mucit olmasınlar ? Bu kapsamda okullarımızda sizlerin rehberliğinde yürütülen projeler çok önemli. Öğrencilerimizin büyük hedefler belirmesinde yanında olalım ve yardımcı olalım. Onlar gelecek "Türkiye Yüzyılımızı" şekillendirecekler. Bizler istiyoruz ki gelecek kuşaklar bizden daha iyi olsunlar, ülkemizi, bayrağımızı en güzel şekilde temsil etsinler. Bunun için devletimizin tüm imkanlarını seferber ediyoruz." diyerek sözlerine devam etti.

Safranbolu ilçemizin eğitime verdiği önem üzerinde duran İlçe Milli Eğitim Müdürümüz "Bir eğitim kenti olan ilçemizin bu başarısında, emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin YKS ve LGS başarı ortalamaları her geçen yıl artmaktadır.  Bu başarının temel kaynağı siz değerli öğretmenlerimizsiniz. Süreci ve öğrencilerimizi birlikte yakından takip ediyoruz." dedi.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz ziyaretini şu sözlerle sonlandırdı: "Eğitimin ailede başladığı aşikardır ancak bizler de her çocuk özeldir anlayışı ile öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını göz önünde bulunduracağız ve eğitimi kalkındırmak adına elimizi taşın altına koyacağız. Ne yaparsanız yapın, aşk ile yapın. İçinizdeki öğretme aşkı ve heyecan hiç dinmesin." öğretmen arkadaşlarımıza ve idarecilerimize gayretli çalışma ve başarılarından dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sonrasında okuldan ayrıldı.

06-02-202406-02-202406-02-202406-02-202406-02-202406-02-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.