KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 İL MUTLULUK ÖYKÜLERİ" KİTABINDA İLİMİZİ TANITAN ÖĞRETMENİMİZDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARETİlçemizde e-Twinning projeleri her geçen gün artarken bu projelerle ilgili etkinlikler de tüm hızıyla devam ediyor. 

e-Twinning proje yürütücülerinden Okul Öncesi Öğretmenlerimiz Hatice Erdemir ve Filiz Gülcan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü ziyaret ederek devam eden e-Twinning projeleri hakkında bilgi verdiler.

Ziyarette proje kapsamında yayınlanan "81 İL MUTLULUK ÖYKÜLERİ" kitabını İlçe Milli Eğitim Müdürümüze takdim eden Hatice Aydemir, EYUDER yayınlarından çıkan, editörlüğünü Dr. Adem Çilek, Dr. Ferah Güçlü Yılmaz ve Uzm. Berna Derin'in yaptığı ve 81 öğretmenin, bulundukları illerle ilgili izlenimlerinden oluşan mutluluk verici, renkli ve derin öykülerin yer aldığı bu kitapta Karabük'ün kendisi tarafından kaleme alınan "İLK TÜTEN OCAK KARABÜK" başlıklı yazıyla tanıtıldığını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, öğretmenlerimizin bu tür projelerde yer almasının sevindirici olduğunu belirterek bu projelerin hem eğitim öğretimin niteliğinin artmasına hem de ilimizin ve dünya miras kenti Safranbolu'muzun tanıtımına önemli katkılar sağlayacağını ifade etti. 

"81 İL MUTLULUK ÖYKÜLERİ" adıyla yayınlanan kitapta Karabük ilimizin, ilçemizde görev yapan bir öğretmenimiz tarafından kaleme alınmış olmasından duyduğu mutluluğu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, kitaptaki "İLK TÜTEN OCAK KARABÜK" başlıklı yazısıyla, ilçelerimiz Eskipazar, Ovacık, Eflani, Yenice ve Safranbolu ile ilimiz Karabük'ü doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yapıları ve kültürel özellikleriyle tanıtan Hatice Erdemir'e ve proje çalışmalarından dolayı Filiz Gülcan'a teşekkür etti. 

08-04-202108-04-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.