KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. SINIF VELİ BULUŞMALARI KANUNİ ORTAOKUL İLE DEVAM ETTİ

8. SINIF VELİ BULUŞMALARI KANUNİ ORTAOKUL İLE DEVAM ETTİ

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 2021 yılında LGS'ye girecek olan ortaokul 8. sınıf öğrencilerimizin velilerine yönelik olarak başlatılan "Veli Buluşmaları"nın ikincisi 13 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Safranbolu Kanuni Ortaokulu velileri ile gerçekleştirilen çevrim içi programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ "Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık nedeniyle maruz kaldığımız pandemi döneminde eğitim öğretim faaliyetlerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. Millet olarak tarih boyunca çeşitli engellerle ve sıkıntılarla karşılaşmış olmamıza rağmen her defasında bunları aşacak çözümler ürettiğimiz gibi bugün de aynı bilinçle ve ruhla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte çocuklarımızın motivasyonlarını yüksek tutma ve onlara doğru rehberlik yapmanın çok anlamlı olduğuna inanıyoruz. Bundan kısa bir süre önce ilçemizde YKS'ye girecek yaklaşık 1000 lise öğrencimiz ile okul okul "Motivasyon Buluşmaları" gerçekleştirdik. Şimdi de LGS'ye girecek olan 8. sınıf öğrencilerimizin siz değerli velileri ile öğrencilerimizin başarısına nasıl katkı sağlarız ve onların morallerini nasıl yüksek tutarız düşüncesi ile istişare etmek ve birlikte sinerji oluşturmak için bir araya geldik. Bizlere bugüne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonra da hep birlikte çocuklarımızın başarısı için yapacağımız tüm çalışmalarda en önemli güç kaynağımız sizler olacaksınız. Çocuklarımıza LGS hazırlık sürecinde kolaylıklar ve girecekleri sınavda da başarılar diliyorum. Bu süreçte çocuklarımızı hiç yalnız bırakmayan ve onlara destek olmaya devam eden okul yöneticilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyorum." dedi. 

Velilerin yanı sıra okul müdürü, müdür yardımcıları, rehber öğretmen ile sınıf rehber öğretmenlerinin katıldığı programın son bölümünde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ veliler ve öğretmenlerle tek tek görüşerek öneri ve düşüncelerini aldı, sorularını cevaplandırdı. Aynı zamanda programın moderatörlüğünü de yapan Okul Müdürü İbrahim SEZER'in teşekkür konuşması ile "Veli Buluşması" sona erdi.

14-01-202114-01-202114-01-202114-01-202114-01-202114-01-202114-01-202114-01-202114-01-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.