KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİMİZLE BULUŞMALARIMIZ BAŞLADI

8. SINIF ÖĞRENCİ VELİLERİMİZLE BULUŞMALARIMIZ BAŞLADI

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz lise son sınıf öğrencileri ile gerçekleştirilen "Öğrenci Motivasyon Buluşmaları"nın ardından şimdi de 2021 yılında LGS'ye girecek olan ortaokul 8. sınıf öğrencilerimizin velileri ile "Veli Buluşmaları"na başladı. İlk program 10 Ocak Pazar günü Ünsal Tülbentçi Ortaokulu 8. sınıf velilerimiz ile gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ ile okul müdürü, müdür yardımcısı, rehber öğretmen, sınıf rehber öğretmenleri ve 8. Sınıf velilerinin katıldığı programda bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, "Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık nedeniyle ülke olarak her alanda olduğu gibi eğitim alanında da sürece uygun olarak gerekli çalışmaları yürütüyoruz. Millet olarak tarih boyunca çeşitli engellerle ve sıkıntılarla karşılamış fakat her defasında bunları aşacak çözümler üretmişizdir. Şimdi de pandemi sürecinin getirdiği yeni bir durumla karşı karşıyayız. Devlet millet ele ele bu süreci de atlatacağımıza inanıyoruz. Bir taraftan devletimizin imkânları ve destekleri ile bakanlığımız ve taşrada bizler uzaktan eğitim süreci ile ilgili tüm tedbirleri alırken diğer taraftan okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve rehberlik servislerimiz öğrencilerimizle sürekli iletişim halindeler. Sizler de bu sürecin tüm zorluklarına rağmen bizlere ve çocuklarımıza destek olarak elinizi taşın altına koydunuz. Hepinize Safranbolu eğitim ailesi adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizler evlerinizden bizler de öğretmenlerimizle birlikte çeşitli iletişim araçları aracılığıyla öğrencilerimizi motive etmek ve onları geleceğe hazırlamak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Her şey geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimiz için. Çocuklarımıza LGS hazırlık sürecinde kolaylıklar, girecekleri sınavda da başarılar diliyorum." dedi. 

Programın son bölümünde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ veliler ve öğretmenlerle tek tek görüşerek öneri ve düşüncelerini aldı, sorularını cevaplandırdı. Program okul müdürü Alaaddin ÜNAL'ın teşekkür konuşması ile sona erdi.

10-01-202110-01-202110-01-202110-01-202110-01-202110-01-202110-01-202110-01-202110-01-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.