KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
![19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2021_05/19203427_CollageMaker_20210519_200738182.jpg)
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Safranbolu Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı'nda yapılan törenlerle kutlandı.
Törene Safranbolu Kaymakamımız Sayın Mehmet Türköz, 125. Jandarma Komando Eğitim Alayı Komutanı Albay Hasan Başkök, Belediye Başkanı Sayın Elif Köse, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, kurum amirleri, siyasi partilerin başkanları ve temsilcileri katılım sağladı.