KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
![15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2022_07/19104634_IMG_1253.jpg)
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İlçe Protokolü ve vatandaşlarımızın katılımlarıyla Safranbolu Kaymakamlığı önünde başlayan Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında devam eden etkinlikler öncesi Demokrasi Yürüyüşü yapıldı.
Tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz.