KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"100. Yılda Cumhuriyetimiz ve 29 Ekim" Planlama ve Koordinasyon Toplantısı YapıldıCumhuriyetimizin 100. yıl kutlamalarının planlanması amacıyla 27 Eylül Çarşamba günü Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde toplantı yapıldı.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, Şube Müdürlerimiz Enver AYATA, İhsan PARLAK, Turan TEKDEN ve ilçemizdeki okullarımızın müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU toplantıda yaptığı konuşmasında, "Milli Eğitim Temel Kanununda belirtildiği üzere milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerimizi gelecek nesillere aktarırken milli mücadelemizin köklü hatırasını yaşatmak üzere Cumhuriyetimizin 100. yılı ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi ilçemizde de büyük bir coşkuyla kutlanacaktır. Kutlama etkinliklerinin 100. yıla yakışır şekilde olması için Safranbolu eğitim ailesi olarak hazırlıklarımıza başlamış bulunmaktayız. Bütün okullarımızın, okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin planlama sürecine katkılarını talep ediyoruz. Destekleriniz ve ketkılarımnız için şimdiden teşekkür ediyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün konuşmasının ardından devam eden toplantıda;

- 2023/27 sayılı Cumhurbaşkanlığı Genelgesi gereği yapılacak olan çalışmalar

- Yapılacak olan çalışmalarla ilgili okul müdürlerinin görüş ve önerileri

- Yapılacak etkinliklerin planlanması 

- Yarışma eserlerinin gönderilmesi konuları görüşüldü.

28-09-202328-09-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.