Duyurular Muanaye Kabul Komisyonu Üyelerinin Bildirilmesi

Muanaye Kabul Komisyonu Üyelerinin Bildirilmesi

Muanaye Kabul Komisyonu Üyelirinin Bildirilmes

Eğitimde Fatih Projesi Kapsamında 3657 arasında yer alan 75 Orta öğretim Okulumuza Bilişim Teknoloji Malzemelerinin ilgili firmalar tarafından kurulumlarına başlanmıştır. ilgi yazı gereğince Muayene kabul işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi, Muayene Kabul Komisyonlarının çalışmaları ile ilgili planlama, firma ve komisyon üyelerinin görevlendirmeleri ve koordinasyonu İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından yürütülecektir.

Ekli listede yer alan okullarımız için ilgi yazıda belirtildiği şekliyle Muayene Kabul Komisyonlarının oluşturulması ve görevlendirilmelerinin yapılması gerekmektedir. Listede yer alan okullarının Muayene işlemleri tamamlandıktan sonra, Muayene Kabul Tutanaklarının İl Milli Eğitim Müdürlüğü Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Muayene Kabul Komisyonu her okul için 3 kişiden oluşacak. Komisyonlar oluşturulurken İlçelerin onay alması gerekecektir. çünkü site üzerinde oluşturulan bu komisyonlara ait onay sayılarına ihtiyaç duyulacaktır.

1. Komisyon Başkanı : Okul Müdürü

2. Birinci Üye  : Okulda görevli varsa öncelikli bilgisayar öğretmeni yada formatör öğretmen, yoksa iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip bir öğretmen

3. İkinci Üye  : İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün görevlendireceği Bilişim Teknolojileri alanında teknik yeterlilliğe sahip bir personel olacaktır.

http://basvurular.meb.gov.tr/app/muayene/ adresi üzerinden muayene kabul işlemleri yürütülecektir.

 

RESMİ YAZILAR GEREĞİNCE 3 ÜYE NİN İSMİNİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE 03.07.2012 TARİHİNE KADAR  MAİL ORTAMINDA BİLİDİRİLMESİ RİCA OLUNUR.

 Yayın:02.07.2012 - Güncelleme:26.08.2012 - 11:06 - Görüntülenme:352